Forum klanu Arx Amarth

Forum klanu Arx Amarth


#1 2011-01-03 20:10:09

 nijakie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Rekrutacja.


Wszedłeś właśnie na stronę rekrutacyjną klanu Arx Amarth. Strona ta powinna zachęcić Cię do przekroczenia Naszych progów i zagoszczenia w szeregach klanu.
Kim jesteśmy? Przyjaciółmi. Klan został założony dla zabawy, wszak cała kraina Margonem temu celowi służy. Niewielu jednak potrafi to zrozumieć. Po cóż nerwy, waśnie i zwady? Klan winien zachęcać nas by w nim zabawić jak najdłużej a pobratymców nazwać Przyjaciółmi.
Jest wiele wiele klanów, każdy inny ale większość ma ten sam cel - zawładnąć serwerem, stanąć u szczytu panteonu zasłużonych. Dla nas to zabawa. Z czasem wszystkie zasługi blakną, przyjaźń jest na całe życie.
Nie nazywaj mnie szefem. nie nazywaj mnie bossem. Jestem po prostu tym który klan założył, jeśli potrzeba ci czegoś pisz śmiało. Jednak proszę Cię, nie zniżaj się do poziomu żebraka.





Jeśli chcesz więcej wiedziec o naszym klanie-wejdź w ten link-http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=238813  .


To temat dla rekrutów,jednak klanowicze też mogą się tutaj wypowiadac,o dobrej atmosferze która panuje w naszym klanie .

Ostatnio edytowany przez nijakie (2011-01-03 20:10:47)

Offline

 

#2 2011-06-11 11:20:34

Crimer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

Witam wszystkich. mój nick w grze to Crimer. chciałbym dojść do waszej akademii ponieważ jest tam wielu graczy na moim poziomie i chciałbym się tam dobrze bawić. Kolejnym powodem dołączenia do was jest taki, że możliwa jest pomoc oraz grp na różne e2 i tyt. I to by było na tyle.

                                                                                                                                                               PZDR Crimer


(nie wiem czy tu można pisac, więc jeśli nie można proszę napisać a przeniosę się z moim postem).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darksoldierss.pun.pl www.polskiemody.pun.pl www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.wodbo.pun.pl www.weareemo.pun.pl