Forum klanu Arx Amarth

Forum klanu Arx Amarth


#1 2011-04-04 19:04:18

Rossixd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 1
Punktów :   

Przyjęcie do klanu.

Witam,
chciałbym dołączyć do waszego klanu. Mam 109lvl tropiciel, nick Rossixd. Przeglądałem ostatnio wasze forum i podoba mi się atmosfera jaka w nim panuje.
Jeśli dla Was to ważne mogę odpowiedzieć na te pytania:

1. Jeśliś biedak i żebrak nawet tu nie zaglądaj.
2. Nie szanujesz innych strażników, pragniesz się wychylać i siać zamęt, to również nie miejsce dla Ciebie.
3. Bijesz słabszych i bezbronnych - prędzej My zbijemy ciebie niż pozwolimy byś tu wstąpił.
4. Nie klnij, nie spamuj. Tu nie ma ostrzeżeń - złamiesz zasady Arx Amarth, odpadasz.

1) Nie jestem biedakiem, ani też bogaczem. Mam około 15m więc to nie mało.
2) Będę starał się szanować innych klanowiczów. Nie będę siał żadnego zamętu.
3) Jeśli przez bicie słabszych rozumiecie ''dedanie'' na red, to wiedzcie, że ja nie lubię dedać mniejszych lvl-i
ode mnie. Atakuję tylko za zgodą drugiej strony o punkty honoru.
4) Hmm.. Myślę że nie klnę na chatcie możecie spytać osoby z mojego poprzedniego klanu.


Mam nadzieję, że po rozpatrzeniu tego ''podania'' pozwolicie mi dołączyć do Arx Amarth.

Z poważaniem Rossixd

Offline

 

#2 2011-04-14 21:30:06

Ontario

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przyjęcie do klanu.

Rossixd
Jestem za
Czekaj na kontakt w grze.

Offline

 

#3 2011-04-20 21:42:58

qazwsx1234

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przyjęcie do klanu.

Witam
Chciałbym Dołączyć do waszego klanu mam 104lv tropiciel nick:legendarny przybysz.juz od jakiegoś czasu przeglądam forum wasze i podoba mi sie bardzo atfosmera jaka w nim panuje.

Jeśli dla was to ważne moge odpowiedzieć na te pytania


1.Jeśliś biedak i żebrak nawet tu nie zaglądaj. - Biedakiem nie jestem wrecz prawie zawsze mam kase
2.Nie szanujesz innych strażników, pragniesz się wychylać i siać zamęt, to również nie miejsce dla Ciebie. - Nie robie czegos takiego.
3.Bijesz słabszych i bezbronnych - prędzej My zbijemy ciebie niż pozwolimy byś tu wstąpił. - Dedam tylko o ph.
4.Nie klnij, nie spamuj. Tu nie ma ostrzeżeń - złamiesz zasady Arx Amarth, odpadasz. - Nie klne i nie robie spamu.

1. Nie jestem biedakiem ani bogaczem ale mam 7m to nie tak mało ani tak dużo
2. Będę starał się szanować innych klanowiczów. Nie będę siał żadnego zamętu oraz bende pomagał w eventach oraz w róznych qestach.
3. nie lubie ""dedać""słabszych od siebie poziomów walce atakuje aby za zgodą 2 osoby.
4. nie lubie klnąć na chacie klanowym .
Pozdrawiam Legendarny Przybysz........

Offline

 

#4 2011-05-03 18:38:05

Ontario

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przyjęcie do klanu.

Legendarny_przybysz
Niestety twoja kandydatura została odrzucona.|
Przestań dedać innych graczy i popraw reputację a może kiedyś ci się uda do nas dołączyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiemody.pun.pl www.darksoldierss.pun.pl www.weareemo.pun.pl www.wodbo.pun.pl www.logistykaaon.pun.pl