Forum klanu Arx Amarth

Forum klanu Arx Amarth


#1 2011-04-26 18:06:39

Redder

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-26
Posty: 1
Punktów :   

Przyjęcie do klanu Redder




Witam, chciałbym dołączyć do waszego klanu, gdy wbiję 100lvl. Mam 93lvl tropiciel, nick Redder. Patrzyłem ostatnio na  wasze forum i widzę, że jest dobra atmosfera.

I odpowiedzi na Te pytania  ze strony klanu.

1. Jeśliś biedak i żebrak nawet tu nie zaglądaj.
2. Nie szanujesz innych strażników, pragniesz się wychylać i siać zamęt, to również nie miejsce dla Ciebie.
3. Bijesz słabszych i bezbronnych - prędzej My zbijemy ciebie niż pozwolimy byś tu wstąpił.
4. Nie klnij, nie spamuj. Tu nie ma ostrzeżeń - złamiesz zasady Arx Amarth, odpadasz.

1) Nie jestem biedakiem, nie jestem też takim co ma dużo kasy.
2) Będę szanować innych klanowiczów. Będę próbował prowadzić miłe rozmowy w klanie.
3) Jeśli chodzi o dedanie., to nie dedam. Chyba, że ktoś mi coś zrobi. Dedam na red, albo jeżeli wiem, że walka będzie o PH. Walę najczęściej za zgodą 2 strony.
4) Nie przeklinam, nie spamuję i nie żebram


Coś o mnie: Mam na imię Patryk, lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę. Moje zainteresowania, to tworzenie gier i różnych programów komputerowych.

  Myślę, że gdy wbiję 100lvl będę mógł dołączyć do klanu Arx Amarth.
Z poważaniem /Redder   

Ostatnio edytowany przez Redder (2011-04-26 18:08:51)

Offline

 

#2 2011-05-03 18:40:01

Ontario

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przyjęcie do klanu Redder

Redder
A myślę, że do niego nie dołączysz, ponieważ rekrutacja od 120lvl jest i nie ma wyjątków.
Nabij 120lvl i się odezwij.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.headhunters.pun.pl www.gadulstwo.pun.pl www.transportpw.pun.pl www.trava.pun.pl www.wdz.pun.pl